Chcę zaoferować Ci przestrzeń, w której będziesz mógł, mogła powiedzieć wszystko bez oceniania.

Miejsce gdzie możesz powiedzieć o sobie prawdę i nie poniesiesz konsekwencji. Jedyną konsekwencją tego stanu rzeczy jest nauka i dokonywanie odkryć na swój temat. Sami jesteśmy uwikłani w swoje historie do tego stopnia, że nie wiemy co jest prawdą a co nie.

Moim celem jest stworzenie relacji, w której możesz spodziewać się jednoznacznych i uczciwych interakcji.

psychoterapiabig

W życiu codziennym istnieją nikłe szanse na tego typu relacje, ponieważ większość intymnych rozmów przeprowadzanych jest z bliskimi, którzy znają Cię zbyt dobrze i związani są z Tobą zbyt mocno, by umieć spojrzeć na Ciebie z dystansu.

Zapewne często spotykasz się z milczącą akceptacją swoich poczynań i nie możesz absolutnie liczyć na prawdziwą informację zwrotną. To jest właśnie powód stania w miejscu, który w konsekwencji powoduje frustrację.

Brak konfrontacji z kwestami, które w życiu powodują dyskomfort, uniemożliwia Ci rozwój i powoduje, że coraz bardziej się wikłasz. A czasem trzeba powiedzieć głośno, że „król jest nagi”. I są to przełomowe momenty w życiu. Nie zastanawiaj się dłużej nad prawdziwością tego co słyszysz wokół siebie.

Jedyna słuszna odpowiedź jest w Tobie i ja pomogę Ci ją usłyszeć.

zapytaj o psychoterapię

Psychoterapia w przypadku depresji

depresja_dwa

czytaj więcej

Psychoterapia w przypadku nerwicy

newrwice_dwa

czytaj więcej

Psychoterapia par i małźeństw

terapia_dwa

czytaj więcej

Psychoterapia w przypadku zaburzeń odżywiania

zaburzenie_dwa

czytaj więcej

Bardzo ciężko jest poradzić sobie z narastającymi problemami w pojedynkę. . Rozmowa z drugim człowiekiem i możliwość wyrażenia swoich trosk i kłopotów jest zwykle początkiem końca wewnętrznych problemów. Odpowiednio dobrana terapia to sposób na odnalezienie satysfakcji oraz możliwość poprawy zdrowia psychicznego poprzez odnalezienie wewnętrznej równowagi.

Psychoterapia oparta na międzyludzkiej relacji sprawi, że bez obaw będziesz mógł/a opowiedzieć mi wszystko o sobie i swoich niepokojach. Pomogę Ci wysnuć właściwe wnioski obrazujące Twój stan wewnętrzny i powody pogorszenia. Z pewnością skutecznie wpłynie to na poprawę stanu psychicznego i świadomości własego staniu wewnętrznego.

Pamiętaj, że leki oraz zbędna farmakologia to ostateczność przy powracaniu do zdrowia psychicznego. Właściwa psychoterapia i zmiana nastawienia umożliwi skuteczne zażegnanie problemu, zupełnie odwrotnie niż w przypadku leków działających jedynie doraźnie. Z moją pomocą przyjrzysz się własnym konfliktom wewnętrznym . Sam/a zrozumiesz procesy zachodzące w Twojej głowie i odkryjesz źródło, będące przyczyną złego samopoczucia lub niskiej samooceny.

Długość i ilość sesji terapeutycznych uzależniona jest od problemu i gotowości do pracy. Intensywność terapii jest stale dostosowywana do potrzeb. Każda droga zaczyna się od wstępnych konsultacji psychologicznych, które są niezbędne w celu ustalenia najodpowiedniejszej formy współpracy.