Jestem psychologiem z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu indywidualnych terapii. Od wielu lat z sukcesami pomagam swoim pacjentom w codziennych zmaganiach ze swoimi wewnętrznymi problemami

Studiowałam na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie obroniłam dyplom magistra psychologii. Następnie zostałam nadzwyczajnym członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapeutycznego,. Swoją edukację kontynuuję również w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Ponadto w obszarach mojego zainteresowania znajduje się również coaching. Z przyjemnością pomagam odnaleźć drogę prowadzącą do życiowego celu. Uważam, że najważniejsze jest odkrycie samego siebie oraz obranie właściwej ścieżki realizującej plan na życie. Przy mojej pomocy pacjent odbywa niezwykle satysfakcjonującą podróż od problemu do jego rozwiązania. Stale pogłębiam swoją wiedzę z zakresu coachingu i psychoterapii, w celu niesienia kompleksowej pomocy osobom zgłaszającym się do mnie. Jestem absolwentką programów CoachWise Coaching Essentials™ i Equipped™ akredytowanych przez jedną z najbardziej uznanych organizacji w świecie coachingu- International Coach Federation.

Jako psycholog mam za zadanie doprowadzić pacjenta do równowagi wewnętrznej poprzez właściwe stymulowaną oraz ustrukturyzowaną rozmowę. Niezwykle ważne są dla mnie zasady Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty.

sylwia

foto Daria Chacińska